Dodací lhůty objednávek / Delivery times of orders

Vážený zákazníku, 

 

Většina položek, je vyráběna na zakázku a proto se doba dodání liší dle náročnosti vámi vybraného produktu. Vždy se snažíme vaše objednávky vyřídit co nejdříve, ale ne vždy se to povede. Jsme malá firma, která se zaměřuje primárně na kvalitu, a proto dáváme do každého výrobku maximum.

Produkty skladem expedujeme nejpozději do 24h.

Standardní dodací lhůta položek, které máme na našem e-shopu se pohybuje od 4 - 6 týdnů. U zakázkové výroby, se lhůta pohybuje od 4 - 8 týdnů, nebo dle náročnosti. Pokud si objednáte více položek, doba dodaní se nesčítá, ale vše vyrobíme a pošleme najednou.

Dalším parametrem, co vstupuje do dodací lhůty, je dostupnost materiálu v případě větší objednávky. Většina materiálu je ze zahraničí doprava do ČR nějaký ten čas zabere.

U speciálních zakázek vždy požadujeme zálohu, která je nevratná. Záloha je stanovena na 300,- Kč. Tyto objednávky jsou časově náročnější na komunikaci, tvorbu a plánování střihu, studování produktu tak, aby odpovídal vaším požadavkům. Stává se, že si to zákazník někdy rozmyslí a čas, který jsme tomu věnovali nám už nikdo nevrátí. 

Většinou s klienty komunikujeme pomocí sociálních sítí Instagram nebo Messenger, proto se neváhejte na nás s dotazy kdykoliv obrátit.

Nic není nemožné, vše je o domluvě.

 

Děkujeme 

Tým PTG

Zpět do obchodu